DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 07.04.2009 15:44:11

minulé sezony

SEZONA PODZIM 2007

Tak a je to tady. Naše druhá sezona v Hanspaulce. Při losování v Monte Carlu jsme byli nalosování do 7.G. skupiny Hanspaulské ligy. 9 zápasů hrajeme na domácím hřišti Tempu, po jednom na Děkance a Pražačce. 11 zápasů, 11 krát umělá travička, nic nám tedy nebrání v tom abychom zopakovali ballin z minulé sezony a rozjeli nekompromisní Styl. Scroluj a dozvíš se aktuální info o výsledcích a průběžné tabulce, stejně jako historickou statistiku týmu - H.U.S.T.L.A.Z. & P.I.M.P.Z - Lets Go!

----------------------------------------------------------------------

1. kolo

Torpedo Cannabis - Hustlaz & Pimpz 0:6 (kontumačně)

Na náš vstupní zápas do nové sezony se náš soupeř nedostavil, takže bez boje získáváme 2 body. Není větší trapnosti v Hanspaulce než to, když soupeř nepřijde na zápas. Nu což, snad příště.

2. kolo

Hustlaz & Pimpz - Hashlerka THC 1993 A 12:2 (6:1)

Druhý zápas v sezoně už proběhl i za účasti soupeře. Bohužel se nám nepodařilo sehnat video se setřihem zápasů soupeře z poslední sezony, takže jsme nastupovali do mače s touhou vnutit soupeři náš styl. To se nám vcelku povedlo, po pěti minutách byl stav 3:0, ve 12. minutě 5:0. Hashlerka zmatkovala, s přibývajícími minutami se do jejich týmu vkradly vzájemné půtky, což byla samozřejmě voda na náš pasácký mlýn. Naší klasikou je nedostatečná koncentrovanost v zadních řadách (je prostě těžké udržet soustředěnost, když soupeř vysoko prohrává), takže opět dostáváme branku, ale i tak poločas končí za stavu 6:1. Oproti týmům v osmé lize protivník druhou půli nevypouští a i když kondice, technika a celková převaha jsou samozřejmě na naší straně, je stále o co hrát. Rozvzpomínáme se na střelecké manévry z premierové loňské sezony, soupeři udělejeme dvouciferný příděl a připisujeme si další dva body. Hashlerka v závěru zápasu trochu zbytečně ztrácí nervy, k vidění jsou i dva tři ostřejší zákroky, které ale myslím z poloviny pramenily ze špatné koordinace pohybů postarších beků soupeře. Snadná práce, díky soupeři, krásných 12:2 v příjemném sobotním odpoledni.

3. kolo

Hustlaz & Pimpz - Hypochondři 20:0 (10:0)

Po týdnu volna nastupujeme ke třetímu zápasu v sezoně. To, že jsme měli týden volno se projevuje tak, že příkladně hráš Fuka vynechává páteční clubbin, což je v podstatě skandál na titulku Paparazzi, na Tempo se hladově trousíme už hodinu před zápasem. Soupeře netrpělivě vyhlížíme, u toho nervozní jako pepitýnoví křížovkoví riderz v noční trasmvaji. Nicméně! Už jdou! Wow! Už jsou zde!

7 na 7, čili jeden na střídání na každé straně, za Hypochondry hraje Bára, která v klidu může vyhát titul Cutie Of Hanspaulka (navíc nehraje o nic hůř než zbytek týmu). Mno. Výkop máme my, v neuvěřitelný formě hraje především Neveršil, takže můžeš opět slyšet zvonění tyčí, břeven a hlavně slyšet jak hlásí co pět minut svoje jméno rozhodčímu, který zapisuje goals. Kodera a Brejcha si spletli sobotní fotbal s lyžováním ve Špindlu, takže počítám každýmu zhruba tak 65 slalomových obejití protihráče za poločas. Wow! Fuka bez alkoholu v krvi a s přítelkyní u lajny předvádí zázraky a opět se dostává do fazony, což nezmění ani fakt, že Kačenku ten fotbal opravdu nezajímá a skřeky juniora vnímá pouze okrajově). Nicméně půle 10:0, Bára se snaží, ale na její straně hraje baller Yilma, takže respekt ano, ale to je asi tak všechno.

Sobotních 25 stupňů ve stínu je poslední záchvěv mizernýho středoevropskýho léta a my máme před sebou posledních 30 minut třetího kola. Čili, premierovou branku stihne dát Noir! Gratz bro! Neveršil opět navršuje, Fuka navršuje, Brejcha navršuje, já navršuju a konec je za 20. Když se podíváme na rozpis zápasů a výsledky, tak tady máme dvě radosti najednou. 3 zápasy, tři výhry na straně jedné, ale hlavně! Pippo už v příštím zápase! Madafakaz, we need a camera! Pippo Tha Pimp! Baaaaaaalliiiiiin!

Okamžik zápasu: V první půli vytahuje Paul Wall v naší brance serii 3 neskutečných zákroků během 5 vteřin. Tři střely z jedné akce, tři bravurní galaktický saves! Wow Pavle, U Da Man! Incredible!

4. kolo

Magic Boys - Hustlaz & Pimpz 0:6 (kontumačně)

Magic Boys napodobili Torpedo Cannabis a na zápas se vůbec neobtěžovali přijít. To je taky jejich jediný štěstí, jelikož jsme byli hrozně horny na 4. kolo. Jsme nasraný, nadávali jsme dosyta. Doufejme, že za nedostavením se Magic Boys k zápasu nejsou žádný vážný důvody a my si můžeme myslet, že jsou to jen vobyčejný zmrdi). Pippo Why, Why, Why?

Atlético Cerveza - Emergency 2:1
Boca Seniors - Borussia Dortšpunt B 2:10
Torpedo Cannabis - Hypochondři 9:1
Ramutant CF - GoGo 1.NC 4:4
Plameňáci 1.FC - Hashlerka THC 1993 A 3:0

5. kolo

Hustlaz & Pimpz - Plameňáci 1. FC 8:0 (3:0)

Jak začít? Mno. Po třech týdnech bez fotbalu se vracíme na Tempo k naší misi. Plameňáci slíbili, že přijdou a jak řekli tak i udělali. 3 pasáci na střídání, 4 náhradníci na straně soupeře. Životospráva? Večerka v 9:00 ráno asi nebude dlouhodobě ta správná příprava na zápas, ale dobrá. Neuděláš nic.

Komárova Boo nám vyplňuje zápis, což oceňuji velice, díky baby, i want die in your arms tonite! Prohráváme los, a poprvé hrajeme proti slunci v první půli. Plameňák je bojovný hned od začátku, snaží se hrát svojí hru, Pimpz jsou ale leader skupiny, takže notičky odhaluje Kychta dvěma slepenými brankami. U druhé bych se zastavil, jelikož ta dokazuje to, proč je správné nekomentovat rozhodčího, nekomentovat protihráče a je dobré se věnovat tomu, proč na hřišti jsme, fotbalu, Protihráč Piss zajíždí do našeho golmana, je odpískán faul, jednou větou ho napomínám aby už neopakoval zbytečný dohrání situace. Piss znervozňuje, začíná se hádat s kdekým, v tu chvíli jako kdyby na hřišti ani nebyl, po rozehrání přímýho kopu po jeho faulu dává Brejcha na 2:0. Klasická ukázka nedisciplinovanosti. Půle končí 3:0. Plameňák má ale srdce a věří v otočení zápasu.

20 minut druhé půle hrajeme sice dobrý a svižný fotbal, nicméně soupeř klade odpor a má i jednu vyloženou šanci. Míč se snáší pod břevno naší branku, ve které už není překonaný golman, Komár rukama chytá břevno a od jeho paže se míč odráží do pole. Rozhodčí měl pískat penaltu a pravděpodobně Komára i vyloučit, neučinil tak však. Plameňák protestuje, což mu není nic platné, my neprotestujeme a hrajeme dál. Poslední desetiminutovka je už opět plně v naší režii. Přidáváme dalších 5 golů, Káša dává krásný gol kdy hlavou přehazuje golmana soupeře. Brankář Plameňáků podal ale výborný výkon, často vybíhá, hraje velice tvrdě, rychle. Díky němu především není skore dvouciferné. Základem týmu je dobrý brankář, soupeř má na čem stavět.

Výkon Pimpz byl dnes trochu rozpačitý, překvapila nás důslednost protivníka, stejně jako naše lenost. I tak jsem rád, že jsme i přes lehčí nepřízeň osudu makali až do konce a zvládli další test. Peace Boyz!

Hustlaz & Pimpz - Ramutant CF 3:4 (1:3)

Mno, v sobotu se stalo to, co jednou prostě přijít muselo. Poprvé jsme ztratili body. A dokonce jsme rovnou i prohráli. Rozhodně jsme si nemysleli, že Ramutant CF bude tím týmem, kterej bude po vzájemným zápase slavit, ale takovej je život. Jak k tomu došlo?

Na Tempu se scházíme ve 12:15, což je nechutnost, už vzhledem k tomu, že málokdo šel spát dřív jak v 6:30 ráno, ale budiž. Šokující je to, že zřejmě k jediné zápletce sezony se nás sejde akorát 6. Čili s vědomím toho, že hrajeme bez střídání celý zápas a bez golmana, jehož dobře nahradil bratr Jiří, začínáme zápas.

Totální selhání v začátku zápasu, kdy podceňujeme tři zdánlivě nevinné akce v rychlém sledu, nás staví do pozice týmu, který prohrává po pár minutách 0:3!!!!!!! Nic se neděje, máme před sebou ještě 55 minut, takže hodláme vlastními silami napravit to, co jsme vlastní lehkovážností dopustili. Ramutant hraje při vedení 3:0 poctivě zezadu, my dobýváme branku a hraje se velice přísně a od podlahy.

Je potřeba říct, že v sobotu odpoledne jsme nebyli ani v optimální sestavě, ani v optimální formě. Sice brzy snižujeme na 1:3, ale naše kombinace je těžkopádná, hrajeme bez nápadu a i když Ramutant rozhodně není soupeř, který by nás měl jakkoli zaskočit, trápíme se a v podstatě nevíme jak na To.

Velmi zajímavou postavou utkání je hráč soupeře číslo 18. To je magor první kategorie, loser, kterej hraje jako dobytek. Situace je zhruba taková, že Fuka mu dává v přerušený hře pěstí, což rozhodčí velice zázračně neoceňuje červenou kartou. Osmnáctka soupeře mi dělá 5ti palcovou modřinu na holeni, hraje jako jako prase celej zápas a jen shodou všech okolností není bit.

Půle 1:3, je výzvou do druhých třiceti minut. Ty se hrajou na jednu branku, držení balonu odhadem 80:20, střely na bránu 30:2. Damn, dáváme tyče, golman Ramutantu čaruje, pálíme ze všech pozic ale snižujeme jen na 2:3. Potom se stane něco, co patrně rozhoduje zápas. 18ka soupeře v době naší drtivé převahy na půli hraje míč jasnou rukou, Neveršil, Kodera a Fuka přestávají hrát, rozhodčí bohužel nepochopitelně nepíská, je tu brejk 3 na 1ho a bohužel i 4tý gol. Vzápětí snižujeme na 3:4, ale tlačí nás čas. V posledních vteřinách máme přímý kop, který po rozehrání a střele bohužel končí mimo branku, je tu hvizd a první ztráta bodů v historii.

Přes respekt k soupeři si myslím, že jde o krajně nespravedlivý výsledek. Neuvěřitelný štěstí golmana Ramutantu a ztráta koncentrace v úvodu utkání jsou příčinami naší první zkurvený prohry. Potřebujeme odvetu s těma zkurvenejma zmrdama Ramutant CF, jelikož těhle 3:4, je omyl roku. Fuck Dat!

Plameňáci - Hypochondři 6:1
Emergency - Borussia Dortšpunt B 5:0
Boca Seniors - GoGo 1.NC 3:2
Torpedo Cannabis - Magic Boys 0:2

7. kolo

Hustlaz & Pimpz - Atlético Cerveza 11:1 (4:0)

Po megaskandálu, kterým byla naše porážka s Ramutant CF, jsme měli zásadní sms poradu. Z té rezultovala plná docházka na zápas s Atléticem Cerveza a skvělý výkon v zápase samotném.

K tomuto zápasu není co dodat, jelikož od začátku až do konce jsme plně kontrolovali vše, jezdili od první do poslední minuty a zaslouženě brali dva body za dvojciferný výsledek. Hrdinou zápasu je Martin Kodera, který dal během tří minut čistý hattrick, způsobem jaký bral dech.

8.kolo

Boca Seniors - Hustlaz & Pimpz 0:6 (0:2)

V novém prostředí (na Hanspaulce jsme nikdy nehráli) se scházíme v mrazivém a větrném počasí. Soupeř má jednoho na střídání, my dva. Výsledky soupeře napovídají o tom, že nebudeme mít těžkou práci.

Konečný stav 6:0 v náš prospěch neodpovídá plně tomu co se odehrávalo na hřišti. Po celý zápas jsme se utápěli v solování a promarňovali i ty nejvyloženější šance. Poločas, který skončil 2:0 pro nás byl důkazem toho, že budeme muset u hry více přemýšlet a hrát mnohem svižněji. Boca Seniors je tým o polovinu pomalejší než my, přesto máme problém skorovat a rozhodnout zápas již v první polovině.

Druhá půle už je hra na jednu branku, lopotně přidáváme 4 další branky a v závěru sledujeme i dvě šance soupeře, které jsme mu nabídli nedůsledností při vracení se do obrany. Seniors trápí zranění, za kulhajícího nastupuje další kulhající, etc. Povinná výhra, avšak náš výkon byl naprosto zoufalý, postrádal lehkost, momenty překvapení, koneckonců i víc branek. Soupeři patří dík za bezkonfliktní hru bez řečí.

Torpedo Cannabis - Plameňáci 1.FC 0:0
Ramutant CF - Magic boys 3:0
Borussia Dortšpunt B - Hashlerka THC 1993 A 7:3
Emergency - GoGo 1.NC 1:4
Atlético Cerveza - Hypochondři 8:0

9. kolo

Hustlaz & Pimpz - Borussia Dortšpunt B 17:2 (7:1)

Dortšpunt B známe již z minulé sezony, náš první zápas skončil naším vítězstvím 6:2. Sympatický tým, k němuž nás pojí vřelé vztahy postoupil společně s námi z 8. ligy, osud nás svedl tedy opět dohromady. Zatímco my jasně vedeme tabulku, Dortšpunt B hraje o udržení, které jim ale ze srdce přejeme.

Po týdnu volna nastupujeme bez Noira v kompletní sestavě. Borussia má 4 na střídání plus 10 fanoušků, zápas začíná v tradičních 15:00 na našem domácím hřišti Tempu.

Hnedle v začátku utkání skorujeme třikrát a sledujeme poměrně odevzdaného soupeře, který zapoměl na svoji loňskou bojovnost. Hraje se na vlhkém trávníku, teplota lehce nad nulou, je jasné, že nic jiného než radost z vysokého vítězství nás dnes nerozehřeje.

Půle 7:1 naznačuje, že dnes se budou dít věci, Kodera je v reprezentační formě, kdyby hrál sám, nikdo by nic nepoznal. Druhým hrdinou zápasu je Jirka, který z pozice obránce skoroval snad pětkrát, Neveršil rovněž nezůstává o nic pozadu.

Druhá půle už je pimpin, nesmlouvavá hra, kdy se co dvě minuty rozehrává ze středového kruhu. Hrajeme už hodně na efekt, pět přihrávek uvnitř pokutového území místo jednoznačného zakončení do prázdné brány je vidět snad desetkrát.

Dortšpunt dostává 17:2, což je nepříjemnost, ale stane se. Díky Borussii za fair hru, udržte se! My se tímto výsledkem stáváme účastníkem 6. ligy. Halla!

Konečná tabulka po 11. kole:

PořadíNázev mužstvaOdehrané zápasyPočet vítězstvíPočet remízPočet proherSkórePočet bodů

SEZONA JARO 2007

Naše premierová sezona v Haspaulce. Skupinu 8.I jsme vyhráli s bilancí 11 zápasů, 11 výher, s celkovým skore 151:13. Bez chvástání lze hovořit o horkém noži a hrudkách másla, v debutové sezoně jsme ovládli i celkovou střeleckou tabulku Hanspaulské ligy. Ano, celkovým vítězem kanonýrů se stal Hustla Neveršil s 50ti goly, pozadu nezůstal ani Pimp Mokráš na třetím, či Baller Fuka na sedmém místě celkového žebříčku shooters. Pokud se správně díváš na tabulku, nemůžeš nevidět chybějících šest bodů za neodpískaná utkání. Stává se, bohužel, clubbin máme rádi stejně jako sex, či fotbal.
TOP 10 STŘELCI - JARO 2007

1. 50 gólů - R. Neveršil (Hustlaz Pimpz, 8I)
2. 41 gólů - A. Moravec (Loxia team FC, 8D)
3. 38 gólů - R. Mokráš (Hustlaz Pimpz, 8I)
4. 28 gólů - Z. Krulich (Pornolištičky, 8E)
5. 27 gólů - M. Kropelnický (Druháci AFK, 8N)
6. 27 gólů - D. Ronn (Green tyros, 2A)
7. 26 gólů - M. Fuka (Hustlaz Pimpz, 8I)
8. 25 gólů - P. Hradílek (Jabadabadoo, 8G)
9. 24 gólů - J. Bertolino (Tus Pelotas, 8Q)
10. 22 gólů - K. Holoubek (Dortšpunt A, 5F)

1. kolo Jaro 2007

1. kolo Hustlaz Pimpz - Moneymakers
20:0
(7:0) Výsledek hovoří za vše! Jakýkoliv další komentář je zbytečný. neuveden neuveden (Absinth) 31.3.2007
TEMPO

Góly domácích:
3. 45. 49. 56. M. Fuka, 12. 18. 30. 34. 35. 36. 37. R. Mokráš, 20. 23. 51. 58. 60. R. Neveršil, 27. 43. 54. 55. L. Komárek Sestava domácích:
R. Mokráš, P. Smitka, P. Brejcha, M. Fuka, P. Kaše, L. Komárek, R. Neveršil Karty domácích:

Góly hostů:
Sestava hostů:
M. Nohava, J. Pavlovský, P. Macourek, M. Merunka, M. Strnad, O. Šafář Karty hostů:

2. kolo Jaro 2007

2. kolo Dortšpunt B - Hustlaz Pimpz
2:6
(1:2) Mužstvo Hustlaz& Pimpz bylo celý zápas jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězilo. P. Lipták R. Neveršil J. Baumgartl
M. Franc (Poštmistři) 14.4.2007
TEMPO

26. P. Lipták, 55. T. Mach Sestava domácích:
J. Vraniak, T. Mach, T. Kubásek, D. Jánský, J. Baudisch, J. Šimák, P. Lipták Karty domácích:

Góly hostů:
7. P. Brejcha, 24. 42. 44. 45. R. Neveršil, 54. J. Smitka Sestava hostů:
J. Smitka, R. Neveršil, L. Komárek, M. Fuka, P. Brejcha, P. Smitka, R. Mokráš Karty hostů:

3. kolo Jaro 2007

3. kolo Hustlaz Pimpz - Young Boys Jílové
7:1
(2:0) Utkání mělo čtyřicet minut celkem vyrovnaný průběh, po té však střelci vedoucího týmu pořádně seřídili mušku. V závěrečné čtvrthodině nasázeli soupeři pět gólů, získali tak jednoznačné vítězství, především díky střelcům hattricku Neveršilovi a Mokrášovi. R. Mokráš R. Bernard (Senioři Praha A) 21.4.2007
TEMPO

26. 49. 58. R. Neveršil, 28. 45. 56. R. Mokráš, 50. P. Brejcha Sestava domácích:
P. Yilma, J. Smitka, R. Neveršil, L. Komárek, M. Kodera, M. Fuka, P. Brejcha, P. Smitka, R. Mokráš Karty domácích:

Góly hostů:
38. V. Jankovec Sestava hostů:
M. Večes, M. Váňa, O. Svoboda, V. Jankovec, V. Červenka, D. Bernard, J. Barcal, P. Jirsík, R. Bernard Karty hostů:

4. kolo Jaro 2007

4. kolo Hustlaz Pimpz - Vejškrabek AB
13:1
(5:1) První poločas zápasu sice skončil 5:1 pro domácí, nicméně herně se Vejškrabek poměrně držel. Druhý poločas jen završil kanonádu. Hrálo se prakticky jen na jednu branku. Když se v 52.minutě konečně dokázal střelecky prosadit hráč Fuka, který do té doby spálil mnoho stoprocentních šancí, bylo už dávno o vítězi rozhodnuto. Góly vítězného týmu padaly po nádherných kombinacích do mnohdy prázdné branky. R. Mokráš M. Honců J. Výborný
T. Klíma (Sestra Sojka) 28.4.2007
DEKAN

1. 43. 46. 57. R. Mokráš, 15. 27. 59. P. Brejcha, 19. 24. 41. 44. 54. R. Neveršil, 52. M. Fuka Sestava domácích:
P. Yilma, R. Neveršil, L. Komárek, P. Kaše, M. Fuka, P. Brejcha, P. Smitka, R. Mokráš Karty domácích:

Góly hostů:
29. M. Honců Sestava hostů:
L. Špírek, M. Považan, A. Kejdana, M. Jelínek, M. Honců, J. Herčík, J. Eliáš, P. Černý, R. Bunda, J. Homola, V. Zima Karty hostů:

5. kolo Jaro 2007

5. kolo Fifty-two faders - Hustlaz Pimpz
2:12
(0:4) Jasná převaha hostí, jednostranné utkání bez faulů. neuveden neuveden J. Vácha
P. Fexa (Metro AFK) 5.5.2007
TEMPO

35. J. Nedvěd, 40. J. Milion Sestava domácích:
T. Šťastný, J. Dušek, P. Hynek, J. Milion, J. Nedvěd, D. Petr, V. Rabiňák Karty domácích:

Góly hostů:
21. 23. P. Kaše, 29. 32. 47. R. Mokráš, 29. 55. 57. R. Neveršil, 33. 44. 49. 52. M. Fuka Sestava hostů:
R. Mokráš, P. Smitka, M. Fuka, P. Kaše, R. Neveršil, J. Smitka, P. Yilma Karty hostů:

6. kolo Jaro 2007

6. kolo Hustlaz Pimpz - Jižní Svahy
18:1
(6:0) Utkání, které mělo jasného vítěze. Výsledek hovoří za vše. M. Fuka V. Oplt M. Kropelnický
M. Kratochvíl (Druháci AFK) 12.5.2007
TEMPO

2. 13. 24. 31. 36. 60. M. Fuka, 11. P. Brejcha, 17. 33. 49. 54. 56. 57. R. Neveršil, 17. 40. 43. P. Kaše, 34. L. Komárek, 53. R. Mokráš Sestava domácích:
R. Mokráš, P. Smitka, P. Brejcha, M. Fuka, P. Kaše, L. Komárek, R. Neveršil, P. Yilma Karty domácích:

Góly hostů:
44. V. Oplt Sestava hostů:
M. Žůrek, M. Sedláček, R. Lisoněk, A. Marcinik, V. Oplt, V. Pelikán, J. Šíp, M. Štěch, O. Teslík Karty hostů:
47. M. Sedláček

7. kolo Jaro 2007

7. kolo Kraftwerk V2 - Hustlaz Pimpz
0:11
(0:5) Utkání s jednostranným průběhem. Od začátku se prosazovali techničtější hráči Hustlaz Pimpz. neuveden neuveden M. Vrzal
T. Kounovský (Smutný potapěči) 19.5.2007
TEMPO

Sestava domácích:
J. Zachoval, J. Klepal, P. Báča, P. Kolečko, F. Krejčiřík, V. Michal, L. Pejčoch, P. Tomaides, J. Vesecký Karty domácích:

Góly hostů:
3. 47. R. Mokráš, 5. 57. M. Kodera, 6. 17. 31. 38. R. Neveršil, 16. P. Kaše, 55. M. Fuka, 59. L. Komárek Sestava hostů:
R. Mokráš, P. Smitka, P. Brejcha, M. Fuka, P. Kaše, M. Kodera, L. Komárek, R. Neveršil, J. Smitka, P. Yilma Karty hostů:

8. kolo Jaro 2007

8. kolo Hustlaz Pimpz - Literpool United
11:4
(4:2) Domácí byli jendoznačně lepší a zcela ovládli utkání. P. Brejcha S. Gergela J. Klail
T. Hettner (Akvaristika TJ) 26.5.2007
TEMPO

6. R. Mokráš, 16. 20. 33. P. Brejcha, 24. 47. 49. 50. 60. R. Neveršil, 35. M. Fuka, 58. P. Kaše Sestava domácích:
R. Mokráš, P. Smitka, P. Brejcha, M. Fuka, P. Kaše, R. Neveršil Karty domácích:

Góly hostů:
3. 39. J. Žerebný, 18. J. Hejzlar, 51. S. Gergela Sestava hostů:
P. Sekyra, J. Samek, S. Gergela, J. Hejzlar, M. Jágrik, R. Krejča, M. Martinek, A. Movsesyan, J. Žerebný Karty hostů:
55. M. Jágrik

9. kolo Jaro 2007

9. kolo Outsiders - Hustlaz Pimpz
1:16
(0:9) Delegovaný rozhodčí se nedostavil, po dohodě zápas odpískali zástupci obou týmů.
Komentář Outsiders: Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro soupeře.
Komentář Hustlaz" Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro nás. K. Grosmanová P. Brejcha 2.6.2007
TEMPO

56. T. Bacovský Sestava domácích:
P. Váňa, J. Štěpán, J. Kvapil, O. Kučera, K. Grosmanová, T. Bacovský, L. Hvozdecký, K. Vrána Karty domácích:

Góly hostů:
15. P. Kaše, 16. 29. P. Brejcha, 17. 24. 52. 58. R. Neveršil, 19. 27. 29. 37. 43. 55. R. Mokráš, 26. M. Kodera, 47. 59. M. Fuka Sestava hostů:
P. Yilma, P. Smitka, R. Neveršil, R. Mokráš, M. Kodera, P. Kaše, P. Brejcha, J. Smitka, M. Fuka Karty hostů:

10. kolo Jaro 2007

10. kolo Hustlaz Pimpz - TotalHam
22:1
(11:1) Jednoznačné utkání, hosté byli rádi i za ten jeden gól. R. Mokráš T. Hariš Š. Hlinovský
I. Šneiberg (Dements united FC) 9.6.2007
TEMPO

8. 19. 23. 25. 40. 55. R. Neveršil, 10. 17. 24. 24. 46. 47. 58. R. Mokráš, 18. P. Kaše, 20. 53. 59. P. Brejcha, 27. 32. 33. 41. 50. M. Fuka Sestava domácích:
P. Yilma, P. Smitka, R. Neveršil, P. Kaše, M. Fuka, P. Brejcha, J. Smitka, R. Mokráš Karty domácích:

Góly hostů:
28. L. Hariš Sestava hostů:
J. Viewegh, A. Kunstýř, J. Herz, T. Hariš, L. Hariš, L. Fiala, T. Plevka Karty hostů:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. kolo Jaro 2007

11. kolo Šnek FC B - Hustlaz Pimpz
0:15
(0:4) Rozhodnuté utkání už od prvních minut. Hosté nepustili Šneky do žádné šance a s přehledem zápas vyhráli. neuveden R. Neveršil L. Hazda
A. Dlesk (GK Ohradní) 16.6.2007
TEMPO

J. Trella, P. Potměšil, J. Novák, T. Nikodým, J. Budínský, J. Uchytil, P. Vácha Karty domácích:

Góly hostů:
4. 46. M. Fuka, 10. 23. 38. 52. 54. R. Neveršil, 13. P. Kaše, 33. 37. 44. P. Brejcha, 35. 48. 57. 60. R. Mokráš Sestava hostů: